Вред от сжигания опавших листьев

Спалювання опалого листя і стерні є надзвичайно шкідливим для навколишнього середовища і негативно позначається на здоров’ї громадян. «Зараз в Україні завершується сезон збору врожаю і відповідно всі масово спалюють опале листя, бадилля та траву, забуваючи при цьому, що дим завдає шкоди не тільки навколишньому середовищу, але і особистого здоров’я», — нагадав Він. Ми розповімо про вред от сжигания опавших листьев.

При цьому він навів приклад багатьох країн, де опале листя компостують і успішно використовують як добриво.

«У західних країнах зараз такого вже не побачиш, хоча ті ж городні відходи можна компостувати, як це зазвичай по-хазяйськи практикують в інших країнах. Це той рівень екокультури, до якого ми повинні прагнути», — резюмував чиновник.

Нагадуємо, що відповідальність за випалювання стерні, пасовищ, рослинності або її залишків та опалого листя передбачена в статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та складає від 170 до 340 гривень для громадян та від 850 до 1190 гривень для посадових осіб, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду — від 340 до 680 гривень для громадян та від 1190 до 1700 гривень-для посадових осіб.

Добавить комментарий