Все включено 2

За тарифним планом «Все включено 2» Білайн, ви можете спілкуватися зовсім безкоштовно з абонентами в мережі. Також можна здійснювати дзвінки на номери абонентів інших мобільних операторів, як в домашньому регіоні, так і за його межами. Кожен місяць налічується 400 хвилин для здійснення дзвінків. Також є лімітне кількість СМС, і воно становить 500 повідомлень щомісяця, эта кращій тариф по смс. Кожного першого числа оновлюється трафік мобільного Інтернету. Абонентська плата стягується щоденно у розмірі 18, 3 рубля і за місяць становитиме 550 рублів. Це самий оптимальний тариф з лінійки тарифних планів «Всі». Порівняно з іншими, Білайн тариф «Все включено 2» має такі переваги:

достатня кількість хвилин у складі пакету послуг;
надається трафік на Інтернет, якого вистачає до кінця місяця;
є велика кількість СМС;
невелика вартість порівняно з іншими аналогічними тарифними планами. Також тут передбачено ряд додаткових послуг, які підключаються автоматично при активації тарифного плану. Це такі опції:

«автоматичне подовження швидкості». Після закінчення стандартного пакету послуг, трафік на Інтернет все ж буде надаватися, але вже за окрему плату;
«автоматичне подовження хвилин». З цією опцією вам буде додано 50 хвилин, за які буде знята плата у розмірі 50 рублів;
«ласкаво просимо на ВСЕ». Завдяки цій додатковій послузі, ви зможете здійснювати дзвінки в країни Європи та Азії за спеціальними цінами.
Якщо ж немає необхідності у використанні цих послуг, ви завжди зможете самостійно відключити.

Добавить комментарий