Меню

Выкуп автомобилей в Чусовом

Апрель 23, 2018 - Главная
Выкуп автомобилей в Чусовом

У разі, якщо ви володієте несправним автомобілем і не володієте бажанням/можливістю займатися її ремонтом, оптимальним рішенням стане звернення до фахівців які займаються купівлею пошкоджених авто. Ремонт сильно пошкодженого автомобіля практично завжди пов’язаний з рецидивами, що буде за собою тягнути все нові і нові витрати. Тому замість того, щоб витрачати гроші, набагато краще розглянути можливість їх заробити. А виручену суму можна використовувати в якості стартового капіталу для покупки нової моделі. У нас найкращій выкуп автомобилей в Чусовом.

Принципи оцінки пошкоджених автомобілів

Якщо ви задумалися про те, щоб продати свій несправний автомобіль, будьте обережні, оскільки частка недобросовісних оцінювачів та компаній досить велика. Найчастіше шахраї штучно занижують ціну при покупці посилаючись на неіснуючі пошкодження, низький попит на модель на ринку, а також вдаються до відвертого обману заявляючи про те, що «більше ніхто не купить» та іншими подібних маніпуляцій.

Вибираючи в якості партнера «Автовикуп Лисьва», ви можете бути впевнені в достовірності та адекватності оцінки, яку ви можете перевірити у сторонніх експертів. При складанні ціни ми завжди спираємося на такі принципи:

Угода повинна бути взаємовигідною. Ми дорожили власною репутацією і відносинами з клієнтом, тому ми зацікавлені в привабливою і достовірної ціною не менше продавця.

В ціну повинно бути враховано все. Характер та ступінь пошкоджень достовірно фіксується оцінювачем, і використовується в якості аргументаційної бази. Ми враховуємо не тільки ушкоджені елементи, але і збережені цінні деталі, а також інші переваги моделі в кожному окремому випадку.

Принцип прозорості. Замовник може ознайомитися з повним переліком нотаток інспектора, а також перевірити повноту і достовірність перед прийняттям рішення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика