Вышел антивирус Dr.Web Light 10.0 для Android

«Доктор Веб» повідомила про доступність рішення Dr.Web Light 10.0 для Android, яке забезпечує базову захист мобільних пристроїв від загроз в кіберпросторі.

drweb1

Безкоштовний антивірус Dr.Web Light забезпечує можливість швидкого та повного сканування файлової системи, а також перевірку сканером окремих файлів і папок за запитом користувача. Завдяки технології Origins Tracing забезпечується детектування нових невідомих шкідливих програм.
Десята версія Dr.Web Light для Android піддалася істотним удосконаленням з точки зору як інтерфейсу, так і функціональних можливостей. Зокрема, тепер програма володіє єдиним вікном подій, де зібрані всі повідомлення про виникаючі загрози.

drweb2

Рішення отримало новий антивірусний «движок»; покращено детектування шкідливих об’єктів. Для локалізації виникаючих проблем додана система збору і запису додаткової інформації.
Важливою зміною є додавання підтримки операційної системи Android версії 7.1.
Для користувачів Dr.Web для Android Light оновлення до версії 10.0 пройде автоматично. Завантажити безкоштовний антивірус можна з онлайнового магазину Google Play.

Добавить комментарий