WarmEX

Що таке тепловий насос? Це свого роду трансформатор теплоти, який працює за зворотним термодинамічному циклу. Це означає, що тепловий насос бере теплову енергію від природних джерел, трансформує її і віддає в систему опалення. вот, например, про це все ви можите прочитати на нашому сайті.

• Повітряний тепловий насос — дуже популярний за його невеликій вартості і простоти монтажу. Не потрібні спеціальні дозволи на установку, а монтується дуже швидко, при цьому сумісний з будь-якою системою опалення. Найчастіше цей тепловий насос в Україні купують для квартир.
• Геотермальні (теплові насоси типу «розсіл-вода») — це обладнання спільно з грунтовими зондами забезпечує надійність системи і високу економічність. Коефіцієнт перетворення високий і постійний.
Купуючи у нас цей чи інший вид альтернативної системи опалення, фахівці компанії готові допомогти Вам не тільки правильно здійснити монтаж опалення тепловим насосом, але й зробити розрахунок і проектування даного обладнання.
• Гідротермальні теплові насоси, що використовують тепло води природної водойми, або тепло свердловинної води. Принцип роботи: вода забирається з подачі свердловини, прокачується через тепловий насос, і скидається в прийомну щілину. Якщо мова йде про природному водоймищі, то паркан і скидання води відбувається у водойму. У цих насосів також найвищий коефіцієнт перетворення. Однак такі насоси повинні постійно забезпечуватися великою кількістю води. Якщо точка такого постачання є, то насос пропрацює довго і ефективно.

Добавить комментарий