Янковский Игорь

Янковский Игорь Миколайович народився в Україні в місті Дніпродзержинськ (Дніпропетровська область) 24 травня 1974 року. Сьогодні Ігор Миколайович – меценат, голова Наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива в ім’я майбутнього», успішний підприємець і бізнесмен.

Освіта
Ігор Янковський закінчив Дніпропетровське медичне училище з червоним дипломом. У 1994 році став студентом Міжнародного науково-технічного інституту імені академіка Юрія Бугая, а в 1996 – студентом Університету Long Island University CW Post (Нью-Йорк, США). У 1999 році Ігор Миколайович отримав ступінь бакалавра в BS Business Finance.

Кар’єра
У 1995 році Янковський разом з батьком брав активну участь у розвитку ТД концерну «Стірол» (місто Горлівка, Донецька область). На сьогоднішній день, підприємство є найбільшим хімічним комплексом України, спеціалізується на виробництві полімерів, мінеральних добрив, аміаку, фармацевтичних препаратів.

Працюючи на підприємстві «Стирол», Ігор Миколайович курирував розвиток ділових відносин з іноземними компаніям-партнерами, а пізніше – в 2009 році, увійшов до складу наглядової ради концерну «Стирол», займався впровадженням європейських технологій і стандартів, що очолив комітет з аудиту.

Після продажу концерну «Стирол» в 2010 році, Ігор Миколайович Янковський став займатися торгової, фінансової та інвестиційної діяльністю, успішно працюючи на світовому фінансовому ринку.

Добавить комментарий