2 марта, 2019

Заказать требы

Поважаючи духовні потреби і бажання людини, Святі Отці Церкви склали ряд священних служб, які відбуваються на приватну вимогу віруючих. Це наше прохання до Господа Бога, про яке разом з нами в молитвах звертаються до Бога священнослужителі. До числа подібних служб належать всі таїнства, крім Євхаристії, молебні і Послідування на різні випадки, поховання і панахиди. Так як ці служби відбуваються на приватну вимогу православних християн, то вони називаються «требами». Ми також, пропонуэмо заказать требы в Калуге.

Треби — це молитвослів’я і священнодійства, правил священнослужителями на прохання (вимогу) віруючого, за нього самого чи близьких і рідних йому людей. Виклад цих молитов і порядок вчинення таких служб міститься в книзі для священнослужителів під назвою «Требник».

Церква, своїми наслідуваннями поміщеними в Требнику, освячує весь уклад людського життя. До основних видів треб відносяться молебні про живих, хрещення, сповідь, вінчання, освячення будинків віруючих і предметів вжитку, благословення в їжу плодів нового врожаю, меду вина і борошна, заупокійні канони, звані панихидами, і поховання покійних. Про таких требах потрібно домовлятися особисто зі священиком, щоб він зробив їх в зручний для вас час, тому що здійснення треби передбачає спільне моління священика, як виконавця обряду, і віруючого або групи віруючих замовили вчинення даною треби. Деякі треби можна замовити в церковній крамниці, подавши церковну записку.

Ночая літургія.
Також в нашій обителі регулярно відбуваються нічні родові Літургії, на яких поминаються імена наших родичів як за здоров’я і упокій, з піднесенням особливих молитви за наш рід. Записки приймаються як в нашій Покровській обителі, так і на православних виставках в різних регіонах України, Білорусі та Росії.
Доброю традицією є присутність численних паломників довколишніх регіонів, які під силу здійснюють Молитовний шлях до Бога схиляючи коліна серця свого, перетворюючи душу і тіло в Святій Євхаристії Божественної літургії.