Запуск YouTube з телевізора, але те, що ви отримуєте за $35 в місяць?

На YouTube нарешті-то худий пучок воєн, змагаючись з слінг телебачення, directv тепер, Netflix і безліч інших, які хочуть захопити споживачів, які хочуть великий телевізор, але не хочете платити за те, що вони не дивилися.

За $35 в місяць, споживачів в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско і двох інших містах (з більше, щоб прибути вниз по лінії) можуть тепер отримати доступ до 50 каналами різного роду Контенту новин, спорту, розваг і багато іншого-щоб підігріти їх свистки і скоротити витрати або захопити людей, які ніколи б не заплатив за телебачення в першу чергу.

Хоча служба не так багато каналів в пакеті, як своїх конкурентів-Тихоокеанського Crest Securities аналітик Енді Харгрівз сказав: «доведеться набагато більшу частину населення США» в ньому є щось відбувається, що деякі його конкуренти не мають-доступ до великих мовних мереж.

БІЛЬШІСТЬ АБОНЕНТІВ ПЛАТНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЗБЕРЕГТИ ЇЇ З ОДНІЄЇ ПРИЧИНИ
Крім Фокс, КОС, NBC і ABC, YouTube має більше 1 мільярда людей, які дивляться відео на платформі, то її конкуренти також можуть не відповідати.

Але що ще у нього є?

За $35 на місяць, споживачі можуть зробити канали, як ESPN, США, Фокс Новини, Форекс, NBCSN, мережа ТРЦ і безліч інших. (Для кожного доступного каналу, натисніть тут.)

Подивившись на канали, пропоновані послуги, з’являється каналами YouTube, як ніби вона намагається звернутися до любителів спорту, але є деякі кричущі недоліки. Ніяких угод з токарем властивості, такі як TBS або ТНТ, які мають МЛБ і НБА плей-офф, березневе безумство і інші спортивні покриття.

Є також канали, які можуть бути додані на службі, як у Showtime за $11 на місяць або Фокс Футбол плюс за 15 доларів в місяць. В даний час ТБ на YouTube не пропонує ГБО як надбудова начебто більш-топ та інші потокові сервіси, але YouTube і Google заявили, що на початку березня вони були сповнені надій, вони отримали б доступ до нього.

ПЕНТАГОН НЕ ХОЧЕ, ЩОБ ЇЇ СПІВРОБІТНИКИ СПОСТЕРІГАЮТЬ ЗА БЕРЕЗНЕВЕ БЕЗУМСТВО

Він також поставляється в комплекті з необмеженим відеореєстратор, можливість поділитися своїми членство до 6 рахунків, без стягнення штрафу і, можливо, найголовніше, вміння дивитися на будь-якому пристрої (у тому числі безкоштовно chromecast для реєстрації).

За $35 в місяць, це набагато дешевше, ніж традиційні $100 в місяць, кабельних Пучків запропонував від компаній, таких як comcast, спектру, Статут та інші, які працюють, пропонуючи свої вузькі пучки, а також.

Це ще рано для цих більш-топ послуг, але YouTube в надії, що, звертаючись до любителів спорту і робить його легко отримати доступ до мовні мережі, він буде вигідно відрізнятися від конкурентів досить, щоб утримати абонентів.

Добавить комментарий