ЖК «Петровський квартал»

ЖК «Петровський квартал» — один з найбільших житлових комплексів України, який розташований в екологічно чистому передмісті Києва. Забудовником проекту виступає надійна будівельна компанія імперіа нерухомості плюс.

За неповних 6 років в ЖК «Петровський квартал», було побудовано і здано в експлуатацію 58 будинку і розвиток триває. На даний момент в комплексі проживає понад 6000 сімей. Кожен місяць ці цифри зростають. Детальніше на novbud.com.ua.

Особлива сімейна атмосфера
У «Петрівському кварталі» панує особлива атмосфера доброзичливості і затишку. Тут немає місця самотності. Кожен день в житловому комплексі особливий: тут сусіди стають хорошими друзями, весело та активно проводять час на свіжому повітрі, живуть в комфорті і любові. Адже збереження сімейних цінностей і зародження власних традицій – основні пріоритети, які враховувалися при розвитку комплексу. До речі, особливістю комплексу є насичена анімаційна програма для дітей і дорослих, спільні святкування та акційні івенти для власників квартир. Все це створює неповторну атмосферу, в якій хочеться жити і виховувати дітей. Імперіа нерухомості плюс – компанія-забудовник повного циклу з будівництва та продажу житлової нерухомості в передмісті Києва. Прагнення змінити уявлення українців про комфорт дозволило імперіа нерухомості плюс стати одним із лідерів будівельної галузі в країні. На рахунку компанії вже більше 220 квадратних метрів зданого в експлуатацію житла.

Від ідеї – до мети

Наша історія бере свої витоки в далекому 2007 році. Ідея створити компанію, яка будуватиме житло концептуально нового формату, з особливою сімейною атмосферою, де все необхідне – «під рукою», тісно пов’язана зі сформованим попитом серед українців на комплекси, що поєднують переваги життя в мегаполісі з унікальними можливостями заміського життя.

Першими успішно реалізованими проектами стали комфортні комплекси таунхаусів, зведені в селах Святопетровское і Білогородка (Києво-Святошинський район).

У 2011 році компанія імперіа нерухомості плюс приступила до реалізації свого самого масштабного проекту, ім’я якого сьогодні на вустах, без перебільшення, всіх українців – ЖК «Петровський квартал».

Після відкриття продажу квартири розкуповувалися ще на етапі фундаменту. Родзинкою РК стали квартири з двориками – вони знаходилися на перших поверхах і мали два входи: з вулиці – на власний дворик і традиційно – з під’їзду.

Від мети до результату

Натхненні інтересом наших покупців до пристоличному житла комфорт-класу та довірою інвесторів, у 2016 році компанія імперіа нерухомості плюс вийшла на ринок двома новими проектами – РК «Нові Теремки» в с. Новосілки і ЖК «Квартал Крюківщина» в с. Крюківщина.

Добавить комментарий