Журнальные столики и пуфы

Одним із затребуваних варіантом м’яких меблів в сучасному дизайнерському оформленні кімнати є пуфи. В якому б стилі не було оформлено приміщення, пуфи додадуть йому затишку і тепла. У нас ви знайдете, найкращі журнальные столики и пуфы.

За своїм призначенням пуфи ділять на три види:

• для сидіння;

• для підставки;

• трансформер.

Різниця в назві моделей вказує на спосіб експлуатації. Пуфи-підставки – низькі, для сидіння не призначені, на них розміщують ноги, відпочиваючи в кріслі або на дивані. Трансформери в розкладеному стані набувають обриси крісла або дивана. В зібраному вигляді – звичайний пуф для сидіння.

ПУФИ В ІНТЕР’ЄРІ
Пуф підбирається в кожну кімнату індивідуально і залежить від призначення приміщення.

Спальня. Зазвичай пуф розташовують в спальній кімнаті при наявності дзеркала, трюмо, журнального столика. Від цього і залежить висота виробу. У деяких випадках в цих кімнатах використовую пуф з висувними ящиками, вільними нішами, що сприяє раціональному використанню займаної площі. Одночасно пуфик може бути тумбочкою, елементом прикраси спальні, доповнюючи інтер’єр кімнати. Пересування виробу не вимагає великих зусиль.
Вітальня. Пуф тут використовують нарівні з м’якими меблями. Як правило, висота пуфа і встановленого дивана і крісла-рівновисока. Часто у вітальнях можна побачити моделі для підставки ніг, які допомагають краще розслабитися після важкого трудового дня. Не рідко пуфик у вітальні використовують як кавовий або журнальний столик.
Пуф в передпокої – родзинка будь-якого інтер’єру! Він додасть цьому приміщенню комфорту і затишку. В передпокій Пуф часто встановлюють для того, щоб його можна було використовувати як стілець або столик, покласти якісь дрібниці або особисті малогабаритні речі.
Кухня. Іноді наявність пуфа на кухні – вимушений захід через малих розмірів приміщення і компактності пуфів. Виготовляють моделі для кухні їх деревини твердих порід, тільки покриття може виконуватися з шкіри, щільних тканинних матеріалів, зі спеціальним просоченням, піддаються легкого збирання і з низькою вологопоглинаючою здатністю.

Добавить комментарий