Zippo

Якість, яку оцінили по достоїнству більше півмільярда жителів планети. Минуло 85 років з дня, коли була випущена перша запальничка Zippo. Засновник компанії, Джордж Грант Блейсделл, удосконалив модель австрійських запальничок Hurricane-переробив форму, додав кришку, що відкидається. Це не дрібниці, зміни дали можливість прикурювати однією рукою. У поєднанні з вітрозахистом людство отримало» вічне » кресало. Відгуки власників переважно це підтверджують, запальнички переходять в сім’ях з покоління в покоління. У нас ви зможите зиппо купить. Фірма-виробник дає довічну гарантію на оригінальні вироби і виконує безкоштовно будь-який ремонт, крім відновлення зображень. Відмова від відновлення стершегося дизайну — не дурна примха: навіть в заводському музейному каталозі немає повної колекції коли-небудь наносилися на поверхні запальничок логотипів, малюнків і гравіювань. У наші дні купити оригінальну запальничку Zippo можна майже в кожній країні, для багатьох держав випускалися спеціалізовані серії.

Колекціонування Зіппо-одне з популярних світових хобі. Клуби зіппоманів існують десятки років, виробник хоч і не спонсорує жоден з них, але про своїх фанатів не забуває. Щорічно каталог запальничок Zippo поповнюється новими моделями. Запальничка Зіппо відноситься до бензиновим-внутрішня порожнина вміщує ватні кульки, просочені пальним, гніт, заглушку і гільзу з кременем. Назовні виступає кінчик гніту в вітрозахисної оправі. Експерименти з кількістю отворів в цій «короні» себе не виправдали, врешті-решт, виробництво повернулося до початкових 16, по 8 з кожного боку.

Відмітна ознака «фірми» — характерний звук при відкриванні. Пружина штовхає кришку, і вона вдаряється об нижню частину корпусу з металевим дзвоном. Люди з музичним слухом стверджують, що у кожної серії своя тональність. У нашому інтернет-магазині продається оригінальна запальничка Zippo за низькими цінами з числа стандартних виробів. Запальничка Зіппо в інтернет-магазині нашої компанії представлена більш ніж 30 найменуваннями. Дамські і чоловічі, спортивні, тематичні логотипи, гравіювання і малюнки дозволяють вибрати модель на свій смак. Купивши вподобану, чекайте отримання в найближчому відділенні зручного Вам перевізника.

Добавить комментарий